Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm ile 2 Temmuz Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 3. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen ve Burak Yörük’ün yer aldığı romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; Ozan’ı tekrar etkileme planıyla şirkette çalışmaya başlayan Esra, daha ilk iş gününde planlarının sandığı kadar kolay gerçekleşmeyeceğini anlar. İşte Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ijnLU5tb_AU”]

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cDJL4bFQBNo”]

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Özeti

Ozan Esra’yı pes etmesi için zorlarken Esra da vazgeçmemek için direnir. Çağla ise Ozan’ın Esra’ya davranışlarını tuhaf bulup sorgulamaktadır. Ortağı olduğu şirkette babası yüzünden stajyer olarak çalışmaya başlayan Çınar, kendini ilk fırsatta kovdurmayı düşünürken Esra’nın da orada çalışmaya başladığını görüp çok sevinir.

Diğer yandan mahalleye geri dönen Zümrüt ile Menekşe arasındaki ezeli düşmanlık kaldığı yerden devam eder. Ekrem’in düşman ailenin kızı Elif’e aşık olması işleri iyice karıştırır. Zümrüt ise Ozan’ı mahalleden bir kızla evlendirirse, Esra tehlikesinden tamamen kurtulacağını düşünür. Bütün bu olanlara çok sinirlenen Esra, abisi Ekrem’i de dahil ettiği bir planla Ozan’a bir ders vermeye karar verir. Ancak bu maceranın sonu büyük bir sürprizle sonuçlanacaktır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir