1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm
0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü ile Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm ile 1 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. son bölüm ile salı akşamı TV ekranlarındaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Alparslan’ı kurtarmak için düşmanları masaya davet etse de beklenmedik şekilde Korkmazlar ters köşe yapar. Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın hayatını kurmak için hasımlarını masasına davet ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm Özeti
Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın hayatını kurmak için hasımlarını masasına davet eder. Korkmazların masaya oturmasıyla masa kuralları gereği masadan kalktığını açıklayan Hızır Reis, başta dostları olmak üzere düşmanları Korkmazlara da ters köşe yapar. Hızır Reis’in bu hamlesinin ardından meydanın boşaldığını düşünen Korkmazlar da liderlik için mücadeleye hazırlanır. Masadan kalmasına rağmen tedbiri bırakmayarak yeğenini korumaya devam eden Hızır Çakırbeyli, tüm gücünü kullanır. Hızır amcasının verdiği kararlardan memnun olmayan Alpaslan ise amcasıyla iplerini koparmaya hazırdır. Kendi yolunu çizerek adını aleme yazdırmaya hazır olan Alpaslan sonunda Derman Korkmaz’la yüz yüze gelir.

Hızır Reis’in Korkmazlarla el sıkışmasını hazmedemeyen Ceylan ise eşiyle arasını açacak bir konuşma yapar. Hızır’ı kendisinden uzaklaştıran Ceylan, bu hamlesiyle eşini Bahar Sincanlı’ya istemeden yaklaştırır. Bahar Sincanlı, Hızır Reis’in pusulasını şaşırtırken, Ceylan’ın da hedefi olur. Hızır Reis bir yandan yeğeninin hayatını kurtarmak için zor kararlar verirken bir yandan da kendisine söz geçiremez. Bahar Sincanlı ise çocukluk arkadaşı Ömür’e rağmen, Hızır Reis’in gönlünü çalmaktan bir an olsun vazgeçmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir