1. Ana Sayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Öykü Gürman İle Günün Yemeği Başlıyor!

Öykü Gürman İle Günün Yemeği Başlıyor!
0

Show tv gündüz kuşağında yep yeni bir program başlıyor. Öykü Gürman ile Günün Yemeği, Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Show TV’de sizlerle buluşacak!

Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği, Show TV‘nin yeni gündüz kuşağı programı Öykü Gürman ile Günün Yemeği, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek program 12 Ekim Pazartesi ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayın saati 11:30

Öykü Gürman’ın, maharetli konuklarının da yardımıyla günün yemeğini hazırlayacağı programın ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Birbirinden lezzetli yemeklerin ve iştah açan muhteşem sunumların yer aldığı tanıtımda Öykü Gürman’ın şahane anlatımı programa renk katıyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, hem pratik ve lezzetli, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak.

Lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda olacak.

İlginizi Çekebilir
poldark

Yorum Yap