1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Masumiyet 6. Bölüm

Masumiyet 6. Bölüm
0

Ekranların sevilen yeni dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza geliyor. Masumiyet 6. Bölüm ile 31 Mart Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 5. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde Ela’nın hafızası yerine gelmeye başlar. Onu darpedenin kim olduğunu ve eskiden hamile olduğunu hatırlar. Son bölümde; Ela ve İlker’in olay yerinde yaşadıkları yüzleşme, Ela için yapbozun eksik parçalarını yerine koyar. Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet 5. son bölüm özeti.

Masumiyet 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FIOiD7XAEFA”]

Masumiyet 5. Bölüm Özeti

Ela’nın hatırladıklarını kaldırması hiç kolay olmaz. Bir yandan İrem’in şok intiharıyla, diğer yanda Ela’dan gördüğü tepkiyle köşeye sıkışan İlker bir kez daha annesine sığınır. Hale, oğlunu kurtarmak için düğmeye basar ve İlker’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçer.

Diğer yanda, Bahar ve Ela’nın zorbalığa karşı verdikleri sınav, İrem’in çektiği video sonrası yaşananlarla bir kez daha alevlenir. Ela yine hedefteki isimdir. İntiharı sonrasında yaşananlarla birlikte, İrem, Hale’nin ocağına düşer ve yeni bir hamle yapmak zorunda kalır.

Kızının, evliliği yüzünden sürüklendiği noktayı hazmedemeyen Harun, Bahar’la sessiz bir iş birliği içine girer. Bahar da, kızlar arasındaki tehlikeli düşmanlığa rağmen Harun’a güvenmeyi seçer. Ela’nın kaybettiği bebeğini hatırlaması herkes için işin rengini değiştirirken, Hale’nin kaçış planı anne oğul için ya kurtuluş ya da sonun başlangıcıdır.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-13

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir