Çukur 4. Sezon 6. Bölüm
0

Show TV’nin ilgi ile izlenen dizisi Çukur 99. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm Çukur 4. Sezon 6. Bölüm ile 12 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Çukur yeni sezona bomba gibi döndü. Yamaç’ın, Cengiz’in adamı olduğunu öğrenen Cumali, Erdenetler’e karşı savaş başlattı. Çukurlular, Erdenetler’in mekanlarına tek tek saldırırken Cumali, bu hamleyle Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki mücadeleyi daha da alevlendirdi. Cumali, Selim ve Çukurlular’ın, Erdenetler’in davetini basması ortalığı bir anda karıştırdı.

Çukur 4. Sezon 6. Bölümde İlk Sahne

Çukur 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 6. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 5. Bölümde Neler Oldu?

Yamaç’ın gelmesiyle gerilim daha da artarken Çukurlular ve Ogeday’ın korumaları arasında büyük olay çıktı. Cumali, oğlunun katilinin kim olduğunu söylerken sarf ettiği ağır sözler ile Yamaç’ı derinden sarstı. Tüm bu yaşananlardan sonra Yamaç artık kararını vermişti; Çukur’u korumanın tek yolu Cengiz’i indirmekti!

Yamaç, Vartolu ile birlikte plan yaparken Makbule de Arık ile bir olup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçti. Babaannesine engel olmak isteyen Efsun, Makbule’yi vurarak herkesi şaşırttı. Cumali, amcaları Cumali Koçovalı’nın mezarının boş olduğunu ortaya çıkararak bir sır perdesini aralamış oldu.

Vartolu ve Aliço’nun da yardımıyla Yamaç, Cengiz’i av partisinde avlamak için hamlesini yaptı. Cengiz’e silah doğrulttuğu final sahnesinde heyecan doruğa ulaştı. Yamaç, Cengiz Erdenet’ten kurtulabilecek miydi?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir