1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 8. Bölüm

Üç Kuruş 8. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 8. Bölüm ile 20 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni sezon dizilerinden Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse ve Civan Canova’nın yer aldığı Üç Kuruş’un 7. bölümünde Kartal ve Efe’nin İrfan’ı yakalamak için harekete geçtiği anlarda heyecan giderek yükseliyor. Bahar’ın Kartal’a, Nezih’in zaafını anlattığı sahnede ‘Baybars’ ismi dikkat çekiyor.

Üç Kuruş 8. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 8. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 7. Bölüm Özeti

Üç Kuruş’un 7. Bölümünde; Kartal, İrfan’ı yakalamak için babası Oktay’dan beklediği desteği alamayınca büyük hayal kırıklığı yaşar. Yine de pes etmeyen Kartal, Efe’yle beraber İrfan’ın izini sürer ama ikili kendilerini hiç hesapta olmayan bir tehlikenin içinde bulur. İrfan’a karşı yaptıkları bu hamle, İrfan’ın oyun alanını iyice daraltır. Kartal’a ve mahalleliye unutamayacakları bir ders vermeye kararlı İrfan, ses getirecek bir hamle yapar. Fakat İrfan’ın hamlesi, Oktay’ın dahiliyle ummadığı bir sonuç doğurur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir