1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 89. Bölüm

Yasak Elma 89. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Fox ekranlarına gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 89. Bölüm ile 14 Aralık Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma dizisi 88. bölümü ile 7 Aralık Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Yıldız, Şahika ve Ender’i yeniden bir araya getiren Halit olayı, üç kadını da köşeye sıkıştırır. Yıldız, karşısına çıkan Çağatay ile yeniden aşık olabileceğini anlar. Ancak beklediğini bulamaz. Şahika ise şirkette hala savaş içerisindedir. Yasak Elma son bölüme Şahika’nın Mert’e yaptığı akıl almaz oyun damga vurdu. Son bölümde; Halit’in ölüm sebebini Ender, Yıldız ve Şahika dışında herhangi biri biliyor mu ve bu sır bu üç kadını hangi maceralara sürükleyecek merak konusu oluyor. Peki Yasak Elma 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 88. son bölüm özeti.

Yasak Elma 89. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iqrU40xy4Jw”]

Yasak Elma 88. Bölüm Özeti

Yıldız, Çağatay’ın gözünde kendini aklamaya çalışırken, bir yandan da Hasan Ali’yle oğlunun arasını düzeltmeye çabalar. Feride, Yıldız’ı ilk gördüğü andan itibaren sevmemiştir ve oğlunu bu konuda doldurur. Çağatay’ın ciddi bir ilişki istememesi Yıldız’ın geri adım atmasına sebep olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir