Sylvester Stallone’nin Yeni Dizisi: Tulsa King
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Sylvester Stallone’nin Yeni Dizisi: Tulsa King

Sylvester Stallone başrollü 'Tulsa King' dizisinden ilk fragman yayınlandı.

0

Genellikle beyaz perde’de görmeye alışkın olduğumuz Hollywood’un en ünlü isimlerinden biri olan Sylvester Stallone bu kez bir filmde değil dizi projesinde başrol olarak görecek. Sylvester Stallone’in başrolünü üstlendiği ‘Tulsa King’ dizisinden resmi fragman geldi. Sylvester Stallone’lu mafya dizisi ‘Tulsa King‘ 13 Kasım’dan itibaren Paramount+’ta yayınlanacak.

Tulsa King dizisinin konusu New York’lu bir mafya babası olan Dwight “The General” Manfredi (Stallone) üzerine yoğunlaşıyor. 25 yıllık esaretin ardından hapishaneden çıkan “The General” patronu tarafından iş kurmak için Tulsa’ya sürgün edilir. Bu mafya ailesinin kendi çıkarlarını gözetmeyeceğini farkeden Dwight, yavaştan kendi suç ekibini kurmaya başlar.

Taylor Sheridan ile Terence Winter’ın imzasını taşıyan ‘Tulsa King’de Dwight Manfredi karakterine hayat verecek Sylvester Stallone‘a Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson ve Garrett Hedlund gibi isimler eşlik edecek.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi, 13 Kasım’dan itibaren Paramount+’ta yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir