1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 2. Bölüm

Mahkum 2. Bölüm
0

Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizisi Mahkum yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 2. Bölüm ile 16 Aralık Perşembe akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yayın hayatına yeni başlayan Mahkum dizisi ilk bölüm ile büyük beğeni topladı. İlk 2 bölümü aynı hafta yayınlacak dizi 3. bölümü ile birlikte her hafta Perşembe akşamları izleyiciler ile buluşacak. FOX Tv’nin iddialı yapımlarından olan Mahkum, ‘Innocent Defendant’ dizisinin uyarlamasıdır. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Mahkum’un ilk bölümü yayınlandı.

Mahkum 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Mahkum 2. Bölüm Fragmanı

Mahkum 1. Bölüm Özeti

Bir yandan kederli halde ailesinin yasını tutan Fırat, bir yandan da o güne kadar içeri attırdığı mahkumların önüne yem olma tehlikesindedir. Tüm Türkiye tarafından cani ilan edilen Fırat’a, kendisi bile güvenmiyordur. Fırat ailesinin katili olup olmadığını hatırlamaya çalışırken, koca ülkede onun suçsuzluğuna o güne kadar hep terslediği Cemre inanır sadece ve avukatı olmayı teklif eder.

Yeni hayatına ve kimliğine iyiden iyiye alışan Barış ise Savaş’ın bıraktığı yerden işleri devam ettirmeye çalışır. Ancak bu yeni hayatın bilinmezlikleri onu da zorlayacaktır. Her şey yoluna koyduğunu düşündüğü anda ise beklenmedik bir telefonla sarsılır. Yoksa en büyük düşmanı Fırat Bulut, geçmişi hatırlamaya mı başlamıştır?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-26

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir