1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 102. Bölüm

Savaşçı 102. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Savaşçı 102. Bölüm ile 24 Nisan Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen fenomen dizisi Savaşçı, 101. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cumartesi akşamları ekrana gelen diziye bu akşam Albay İbrahim Kopuz ve Kılıç Timi oldukça önemli bir istihbarat aldı ve ortalık karıştı. İşte şimdiden merakla beklenen Savaşçı 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Savaşçı 102. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=riN6RE9I7mE”]

Savaşçı 101. Bölüm Özeti

Albay İbrahim Kopuz ve Kılıç Timi için büyük şok!

Gizli bir görev için yurt dışında olduğu bilenen Albay Oktay Göktürk’ün bir suikast gerçekleştirdiğine dair gelen şüpheli haber, karargâhı alarma geçirir. Albay Kopuz ve Yüzbaşı Bozkurt bu bilginin doğruluğuna kesinlikle inanamasalar da gelişen yeni olaylar Oktay Göktürk’ün artık bir suçlu olduğu ihtimalini daha da arttırır.

Bu arada Kopuz Albay yeni bir istihbarat alır ve Kılıç Timi’ni hemen harekete geçirir. Ancak operasyon sırasında Haydar Yüzbaşı’nın dikkatini çeken bir ayrıntı olayların seyrini değiştirir ve Kılıç Timi hiç beklenmedik bir şekilde büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir