1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 13. Bölüm

Sadakatsiz 13. Bölüm
0

Cansu Dere’nin başrolünde oynadı Sadakatsiz dizisi Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 13. Bölüm ile 6 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi nefes kesen 12. bölümüyle dün gece seyirciyle buluştu. Derin’in Volkan’ın telefonunda Asya’nın fotoğraflarını gördüğü Sadakatsiz 12. bölümde neler oldu? Asya’nın saldırıya uğraması, Volkan’ı da telaşlandırır fakat bunu Derin’e belli etmemeye çalışır. Fakat Derin’in ele geçirdiği telefon işleri değiştirir. Asya’nın evinde uğradığı saldırının etkisi hala sürüyor! Sadakatsiz dizisinin son bölümünde Asya, saldırı yüzünden Asya’nın ve evin etrafında dolaşan Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermez.
Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 12. bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 13. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uOQ-ivOE7AU”]

Sadakatsiz 12. Bölüm Özeti

Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

Evine yapılan saldırı Asya’yı huzursuz etse de Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermemeye kararlıdır. Volkan’ın attığı adımlar çevresi tarafından sorgulanırken, Gönül’ün bu soğuk savaşta yeni bir planı vardır. Öte yandan, çevresindeki gerginlik Ali’yi olumsuz etkiler ve okulda yaşadığı bir problem beklenmedik sonuçlar doğurur. Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya kararlı olsa da kendisini bekleyen son tehlikeden habersizdir.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-28

Yorum Yap