Arka Sokaklar 560. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 560. Bölüm ile 9 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar 559. bölüm ile 2 Ekim akşamı ekrana geldi. Merakla beklenen bölümde Mesut dünya evine girdi. Fenomen dizisi Arka Sokaklar’da bu hafta düğün heyecanı yaşanmış oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

Arka Sokaklar 560. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 560. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 559. Bölümde Neler Oldu?

Mesut nikah için anlaştığı mekanla zam yüzünden sorun yaşar. Kısa sürede yeni bir yer bulmaları gerekmektedir. Mesut’un aklına Gazi’nin Yeri gelir. Mazlum karşı çıkar. Kendi elleriyle Selin’i, Mesut’a vermeye yanaşmaz; ancak, nihayet büyük gün gelip çatar. Herkeste tatlı bir telaş içinde nikaha hazırlanmaktadır. Arda, Başak’a olan ilgisini gizlemez ve Başak’ı nikaha davet eder. Başak başta şaşırır ve komik bir şekilde reddeder. Arda’da bu duruma bozulur. Ayrıca Engin’de bu ilgiyi fark etmiştir.

Elif ağır yaralı kurtulur. Elif’in kurtulduğunu öğrenen Özcan’da boş durmaz ve hastaneye doktor kılığında bir tetikçi gönderir. Tetikçi henüz yoğun bakımda olan Elif’in işini bitirmek uygun anı kollarken bir hemşire onu fark edip afişe edince tesadüfen hastaneye teftişe gelen Hakan adamın peşine düşer ve yakalar. Elif’in durumu düzelir normal odaya alınır bu kez de üvey babası Kazım kızın peşine düşer. Mesut ve Selin’in nikah günü Tunç, önce Elif’i ziyaret etmek ister; ancak, hastanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Tekin artık tamamen iyileşmiştir; ama, minik minik nazlanmaları devam eder. Zeliha, Covid-19 haberi için Tekin ile canlı yayın röportajı yapar. Tekin entel tiyatrocular gibi giyinir ve röportajı kendi şovuna döndürür. Zeliha ile atışırlar. Bu haberin üstüne Tekin’e bir mafya dizisinden teklif gelir. Role hazırlanmak için yeni yetme mafya gibi giyinir ve o şekilde davranır. Hüsnü’de bu duruma sinir olur. Tatlı sert atışırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir