1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen TRT dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 12. Bölüm ile 1 Aralık Salı akşamı TRT1 kanalından izleyebilirsiniz.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan televizyon dizisi Masumlar Apartmanı dün akşam 11. bölümü ile ekranlara geldi. Neriman’ın öğretmeni olan Naci ile Safiye’nin neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyordu. Naci’nin gelişi Safiye’nin tüm duygularını alt üst eder. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci’nin atacağı bir adımla iki eski sevgili karşı karşıya gelir. Gülben’in Esat’ın evine gitmesine tepki gösteren Safiye, Naci’yi görünce darmadağın olur. Masumlar Apartmanı 11. bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı 12. bölüm fragmanı.

Masumlar Apartmanı 11. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm Özeti

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci’nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır. Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır.

Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir