Baht Oyunu 8. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Baht Oyunu 8. Bölüm ile 10 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi 7. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Ada her şeyi itiraf ediyor. Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada, işten ayrılmaya karar verir. Yeni bölümde neler olacağını merak edilirken Baht Oyunu 8. yeni bölüm fragmanını yayınlandı.

Baht Oyunu 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HpuNsc9aYfM”]

Baht Oyunu 8. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dpa49mMsGKc”]

Baht Oyunu 7. Bölüm Özeti

Celal’in şirkete gelişi Ada için işleri oldukça karmaşık bir hale getirir. Ada, gerçeklerin ortaya çıkmaması için çabalamaktan yorulup zor bir kararın eşiğine gelir.

Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada, işten ayrılmaya karar verir. Bora, Ada’nın bu ani kararıyla sarsılır ve hayallerinden bir çırpıda vazgeçmesinin ardındaki nedeni sorgulamaya başlar.

Ada, iş arayışlarına başlarken, Ada’ya karşı güvenini yitiren Bora, şirketle ilişkisinin kesilmesi için talimat verir. Hayalleriyle gerçekleri arasında oldukça zor bir sınav veren Ada, işten ayrılmasının asıl sebebini Bora’ya anlatacak mıdır?

Diğer yandan Celal, Ada ve Rüzgar’ın evliliğini gözlemlemek için Ada’nın evini ziyaret eder. Ada ve Rüzgar, durumu idare edebilmek için Celal’in istediklerini yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir