Payitaht Abdülhamid 126. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 126. bölüm ile 20 Kasım Cuma akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

13 Kasım Cuma akşamı Payitaht Abdülhamid son bölümü ile ekranlara geldi. Ahmet Paşa’nın Mason Paşa olduğuna dair ihtimallerin iyice güçlendiği Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu? Abdülhamid’in hastalığının damga vurduğu Payitaht Abdülhamid 125. bölümde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid 125. bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 126. Bölüm İzle

Payitaht Abdülhamid 126. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 126. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 125. Bölümde Neler Oldu?

Ahmet Paşa’nın Mason Paşa olduğuna dair ihtimaller iyice güçlenir. Uzun zamandır rahatsız olan Abdülhamid Han’ın hastalığı yeniden nüksetmiştir. Devletini yalnız bırakmamak için hasta yatağından kalkan Sultan Abdülhamid düşmanlara fırsat vermek istemez.
Zakaryan’ların amele cemiyeti üzerinden kurdukları oyuna dahil olan Eşref Aziz ve ekibi için işler yolunda gitmez. Kaşgarlı Nadir’in kolu kırılmıştır. Eşref Aziz çareyi ringe çıkmakta bulur.
Abdülhamid’in yatağa düştüğünü öğrenen Bidar için artık zaman durur. İyileşmesini beklerken kocasının yanından bir dakika olsun ayrılmaz. Abdülkadir, Naime ve Zekiye de babalarını kaybetme korkusu içindedirler. Bidar, Abdülhamid’in hastalığının bir süredir devam ettiğini öğrense de, yine bir suikast girişimden şüphe eder. Fatma da kardeşi Aliye’nin ne işler çevirdiğini öğrenmek için peşindedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir