1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 38. Bölüm

Sadakatsiz 38. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 38. Bölüm ile 10 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisi 37. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Sadakatsiz son bölümde Volkan ve Derin boşanma aşamasına geldi. Asya’nın Aras ile arasında başlayan ilişki dikkat çekerken Haluk’un Gönül’den ayırılmak istemesi ise şaşkına çevirdi. Derin’le boşanma kararının ardından bir de velayet davasına hazırlanan Volkan’ın Asya’ya şok teklifte bulunduğu son bölüme Aras’ın karşısına Leyla isimli kadının çıkması damga vurdu.

Sadakatsiz 38. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 37. Bölüm Özeti

Derin, Volkan’ı tamamen kaybedeceğini anlayınca Asya’dan yardım istedi. Volkan’ı kendinden uzaklaştırırsa evliliğinin kurtulacağını söyledi. Derin’in bu sözlerin karşısında şaşkınlık yaşayan Asya, onlarla hiç bir şekilde ilgilenmediğini ve hayatında onların yer almadığını ifade etti. Derin, Asya tarafında bir kez daha bozguna uğradı.

Derin, Aras’ın sırrını çözmek için Leyla ile iletişime geçti. Ancak olayların giderek rengi değişti. Leyla, Aras’ın Tekirdağ’da olduğunu öğrenince ve bunu Derin’e sordu. Evinde Aras’ın ödülleri ve fotoğrafları olan Leyla’nın Aras’la bağlantısının ne olduğu ise izleyenleri meraklandırdı. Tekirdağ’a gelen Leyla, Aras’ın karşısına çıktı. Aras ve Asya, karşılarında Leyla’yı görünce büyük şok yaşadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir