1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 7. Bölüm

Yargı 7. Bölüm
1

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Yargı 7. Bölüm ile 31 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

24 Ekim Pazar akşamı Yargı 6. bölüm ile yine nefesleri kesti. Yargı dizisinin son bölümünde; Çınar, cezaevinden çıktı ve Engin’in İnci’yi öldürdüğü sahneler ekrana geldi. İnci’nin babası ise Çınar’ın cezaevinden çıktığını öğrenince olanlar oldu ve bir silah ile Çınar’ın karşısına çıktı. Ceylin ve Ilgaz, bir yandan Engin’i mahkum edecek delillerin peşinde koşarken, bir yandan Pars’ın kendilerini soktuğu zorlu durumdan kurtulmanın yollarını ararlar.

Yargı 7. Bölüm Fragmanı

Yargı 7. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 6. Bölüm Özeti

Ceylin, kardeşinin katilinin en yakın arkadaşı Engin olduğunu öğrenmesiyle büyük bir acı içinde kıvranmaktadır. İçindeki öfke günden güne büyürken, Engin’i öldürmeye karar verir. Sezgilerinde haklı olduğunu bilen Ilgaz, Ceylin’in bu acı dolu haline dayanamaz ve bir karar alır. Hem Ceylin’i sakinleştirmek hem de Engin’in katil olduğunu ispat edebilmeleri için sert de olsa Ceylin’in durdurmanın kendince bir yolunu bulur.

Pars ise Ceylin’e karşı olan duygularını bile bir kenara koyarak onu usulsüz delil topladığı için suçlayarak meslekten attırmaya kararlıdır. Üstelik buna tanık olduğu için Ilgaz’dan da ifadesini alacaktır. Ceylin, Ilgaz’la karşı karşıya gelir. Ilgaz’ın Ceylin için yalan ifade vermesi gerekmektedir ve bu Ilgaz için imkânsız bir şeydir. Yekta oğlunun suçunu temizlemek için uğraşırken, Zafer, Çınar’ın serbest bırakılmasıyla büyük bir yıkım yaşar ve yeni bir dönemecin eşiğine gelir. Acılı adam kendi hayatından vazgeçecek kadar intikam hırsıyla doludur. Zafer’in aldığı karar iki ailenin kaderini sonsuza dek değiştirecek kadar büyüktür. Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’i mahkûm edecek kanıtların peşinde koşarken, bir yandan da Pars’ın kendilerini soktuğu zorlu durumdan kurtulmak için bir çıkış yolu arar. Ve bu çıkış yolu Ilgaz ile Ceylin’in ani şekilde evlenmesine neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yok mu 10 saniyede olsa yeni bölüm fragmanı. Bu bölüm yetmedi bana o nasil bir heyecanli yerde bitiristi :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir