Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm ile 17 Ocak Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri her hafta TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu’nun 27 Aralık tarihinde yayınlanan son bölümünde Alparslan’ın karargâha yaptığı beklenmedik saldırı heyecan dolu anlara neden olurken, Alparslan ve Kekavmenos arasında yaşanacak büyük hesaplaşma ekranlara damga vurdu. Alparslan’ın büyük hamlesi sonrası Kekaumenos’un ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 8. Bölüm Özeti

Alparslan’ın karargâha yaptığı beklenmedik saldırı, Bizans tarafında büyük şaşkınlığa yol açar. Karargâha sahip olma isteği ise, iki taraf arasında büyük bir mücadeleye sahne olur. Alparslan’ın, beraberindeki yiğitlerle birlikte Vaspurakan karargâhına doğru ilerleyişi, zaferle taçlanabilecek mi? Akça’nın, konuşmaması için öldürmek zorunda olduğu askerle mücadelesinin neticesi nasıl bir sonuca ulaşacak? Tuğrul ve Çağrı’nın ele geçirdiği Şeddad, anlattıklarıyla Selçuklu’da uzun yıllardır unutulan bir tehlikeyi gün yüzüne çıkarır. Alparslan ve Kekavmenos arasında yaşanacak büyük hesaplaşma ise, beklenmedik neticelere gebe olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir