Aşkın Tarifi 3. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Tarifi 3. Bölüm ile 21 Haziran Pazartesi Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 2. bölüm ile ekranlara geldi. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi, yaz mevsimlerinin aşk dizilerinden biri. Son bölümde; lansman gecesindeki öpüşme olayı, herkeste şok etkisi yaratır. Son bölümde; Naz, karşılaştığı bu hadsizliği içine sindiremez ve Fırat’ı kovar. Diğer yandan Taylan, Fırat’ın bunu yapmasının ardındaki sebebi aramaya başlar. Fırat ise utanç içindedir. Aşkın Tarifi 3. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Tarifi 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7CPZbMjDwdE”]

Aşkın Tarifi 3. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1C6gH1c9t7o”]

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Özeti

Naz’a kendisini affettirmeyi kafasına koyar. Bunun için öyle şeyler yapar ki, işler bir anda tersine döner ve bu defa da Naz’ın Fırat’ı restorana dönmeye ikna etmesi gerekir.

Naz, Fırat’ın dünyasıyla da ilk kez bu sayede karşılaşır. Fırat’ın sıcacık dünyası, buzlar kraliçesi Naz’ın bile yavaş yavaş erimesine neden olur. Fırat ve Naz, Fırat’ın mahallesinde, sürprizlerle dolu, hiç unutamayacakları bir akşam geçirirler. Ancak diğer tarafta Taylan da boş durmaz. Fırat ve Naz, Taylan’ın yeni hamlesiyle şaşkına dönecektir. Peki, Fırat bu yenilgiyle geri mi çekilecek, yoksa kalıp savaşa devam mı edecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir