1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 83. Bölüm

Kuruluş Osman 83. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 83. Bölüm ile 23 Şubat Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman bölümleri her hafta reyting listesinin zirvesinde yer almaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 82. bölümünde; Malhun Hatun, Julia’yı yakalar ve Boran Alp ile Julia hesaplaşır. Geyhatu, köşeye sıkıştırdığı Gündüz Bey’den Alpleri ile birlikte ordusuna katılmasını ister.

Kuruluş Osman 83. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 82. Bölüm Özeti

Tekfur Nikola’nın canını bağışlayıp kendisi ile birlikte hareket etmeye ikna eden Osman Bey, Geyhatu ve Vezir Alemşah’ın ittifakına karşı harekete geçer. Diğer yanda Geyhatu, köşeye sıkıştırdığı Gündüz Bey’den Alpleri ile birlikte ordusuna katılmasını ister.

Argun Han ve yirmi bin nökerinin Türkmen obalarını yakıp yıkmak için yola çıktığını öğrenen Osman Bey, Moğollarla birlikte hareket eden ağabeyi Gündüz Bey’le hesaplaşmaya karar verir ve Şeyh Edebalı’nın tavsiyesini alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir