1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Space Force Fragmanı Yayınlandı

Space Force Fragmanı Yayınlandı
0

Steve Carell ve Greg Daniels The Office’le büyük bir başarı yakaladıktan sonra şimdide Netflix’te yeni bir diziye başlıyor. Bir iş yeri komedisi olarak adlandırılan dizinin adı Space Force olarak açıklandı ve Netflixtarafından fragmanı paylaşıldı. Dizinin adı için ABD Başkanı Donald Trump’ın Space Force adlı girişimi referans alındı. Space Force, 29 Mayıs Cuma günü yayın hayatına başlayacak.

Dizinin odağında dört yıldızlı general ve pilot olan Mark R. Naird bulunuyor ve bu karakteri Carell canlandırıyor. Hava Kuvvetleri’nin başına geçme hayalleri kuran general, kendini bir anda, Uzay Kuvvetleri’nin başında bulur. Hayal kırıklığına uğrasa da yönetici pozisyonu motivasyonunu geri kazandırır ve olaylar başlar. Dizide Lisa Kudrow da yer alacak ve General Naird’in “yirmi yıldır kocasının kariyerini yükselten” eşi Maggie Naird’e hayat verecek. Maggie, her zaman olduğu gibi bu yeni görev için kendini hazırlamaya başlar. Mark, yeni görev için ailesini de uzak bir üsse götürür ve onların da hayatını değiştirir.

Daniels ve Carell, “The Office” sonrası yeniden bir araya geldi ve Space Force’u ortaya çıkardı. İkili, 3Arts’tan Howard Klein’la birlikte yapımcılık görevini de üstlenecek. Space Force”un oyuncu kadrosunda Carell ve Kudrow’a ek olarak John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow ve Don Lake yer alıyor.

Space Force, 29 Mayıs 2020 tarihinde, tüm dünyay aynı anda Netflix Türkiye‘de de prömiyer yapacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir