Teşkilat 14. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümü ile Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak. 6 Haziran Pazar akşamı yayınlanacak Teşkilat 14. Bölüm ile dizi sezon finali yapacak. Teşkilat 14. Bölüm ile 6 Haziran Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Deniz Aysan ile Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Teşkilat gelecek hafta sezon finali yapacak. Teşkilat 13. son bölümde; Türkiye’ye getirilen Fadi, ‘Kale’ye yönelik planlanan saldırıyla ilgili sorguya alınır ancak soruları cevapsız bırakır. Fadi’nin yakalanmasına rağmen, Şef büyük saldırı planına devam etmesi için Ceren’e talimat verir. Teşkilat 14. yeni bölüm önizlemesi ekrana geldi. Teşkilat 13. son bölüm özeti.

Teşkilat 14. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xJins-cGDTI”]

Teşkilat 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OCL9MOwkLrE”]

Teşkilat 13. Bölüm Özeti

Karargâhta yapılan değerlendirmeler sonucunda Ceren için yolun sonuna gelindiğine karar verilir. Ceren’in Şef başta olmak üzere tüm bağlantılarıyla birlikte yakalanması için operasyon planlanır. Bu sırada büyük saldırı için ülkeye gelen teröristler kurdukları düzenekle televizyonlarda boy gösterip tehditler yağdırır.

Planlanan saldırının detaylarına ulaşmak için farklı yollar arayan Uzay, Fadi tarafından aktarılan paraların izini sürmek için Gürcan’a ihtiyaç duyar. Kale’ye yönelik büyük saldırıyı engellemek için ekip dört bir koldan mücadele verirken onları büyük sürprizler beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir