Sefirin Kızı 23. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarını sevilen Star TV dizisi Sefirin Kızı yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 23. Bölüm ile 12 Ekim Pazartesi akşamı Star tv ekranlarında olacak.

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Nare, Sancar’a Melek’e sahip çıkmamasından dolayı tokat atıyor. Kavruk’un düğününde Menekşe, Melek’i Akın’a vermenin yollarını ararken, Melek fenalaşır. Nare ise Sancar’a büyük hesap sorar.

Sefirin Kızı 23. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 23. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 22. Bölümde Neler Oldu?

Nare ve Sancar’ın kızları hakkındaki savaşları çok sert başlar. Sancar velayet davasında Nare’nin deli raporunu kullanmaz. Ama sağ gösterip sol vurur ve çok daha acıtıcı bir kurşunla Melek’in geçici velayetini almayı başarır.

Nare de sert oynamaya karar verir ve velayet konusunda yardım istemek için Gediz’e gider. Ama Sancar’ın ilk hasımlık hamlesi olarak Gediz’e de bir sürprizi vardır ve bu surpriz Gediz’i en zayıf yerinden vurur.

Gediz de canını çok acıtan bu hamleye cevap verir ama verdiği cevap Sancar’ın Yahya ile birlikte Kahraman’a karşı oynadığı oyunu tehlikeye atacaktır.

Halise mahkemede Menekşe’nin kötü bir üvey ana olduğuna şahitlik edince, Sancar geçmişte neler olduğundan şüphelenir. Elvan’ın yanıtları, evlat için evlenen Sancar’ın evlat için boşanma kararı almasına neden olur.

Şimdi sıra, her şey için Nare’den af dilemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir