1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Çöp Adam Dizisi

Çöp Adam Dizisi
0

Star TV ekranlarının iddalı yeni dizisi Çöp Adam 23 Kasım Çarşamba günü ilk bölümü ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı “Çöp Adam” dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam dizisinde; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak  gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

“Siz bilinç altınızı bilince dönüştürene kadar o sizin hayatınızı yönlendirecek. Ve siz ona kader diyeceksiniz…” mesajıyla yola çıkan Çöp Adam dizisinin konusu ise; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam dizisi 23 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir