Sefirin Kızı 24. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Star TV dizisi Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı 24. Bölüm ile 19 ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül yer aldığı Star TV dizisi Sefirin Kızı 23. bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde Nare ile Sancar’ın tartışmaları had safhaya ulaşır ancak onları bir araya getiren bir şey vardır. Sancar ve Nare’nin; kalbi duran minik yavruları Melek, yeniden hayata dönebilecek midir? Nare bir anlığına her şeyi unutup kendini duygularına kaptırsa da Sancar’ı affetmeyi başaramaz. Üzerine bir de Menekşe’nin Melek’e yaptıklarını öğrenince çıldırır. Sefirin kızının herkesten hesap sormasının vakti gelmiştir. İşte Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Sefirin Kızı 24. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 23. Bölümde Neler Oldu?

Nare bir anlığına her şeyi unutup kendini duygularına kaptırsa da Sancar’ı affetmeyi başaramaz. Üzerine bir de Menekşe’nin Melek’e yaptıklarını öğrenince çıldırır. Sefirin kızının herkesten hesap sormasının vakti gelmiştir. Sancar, şirket yönetiminden çekilince Zehra da Gediz’e karşı adaylığını koyar. Nare, marinada işe başlarken Müge’yi de işe alır. Kahraman ve Gediz bu durumdan hiç hoşlanmasalar da, artık sağdıçlar devri kapanmış, bacılar devri başlamıştır.

Sancar’ın boşanma davası açtığını öğrenince deliren Menekşe, Kavruk ile Eşe’nin kına gecesi haberiyle birlikte planlarını uygulamaya başlar. Akın’ı içeri alıp Melek’i götürmesini sağlamak ister ama yaptıkları Melek’in hayatını tehlikeye atar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir