1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 9. Bölüm

Son Yaz 9. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 9. Bölüm ile 26 Şubat Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan gibi oyuncuların yer aldığı Son Yaz dizisi 8. son bölümü ile 19 Şubat Cuma akşamı Fox tv ekranlarında yayınlandı. Akgün babasını affetmeyeceğini söylese de ölümü onu üzdü. Ancak bu üzüntünün yerini bir sürpriz alacak. Cenazenin dönüşünde Selim köstebeğin peşine düşerken Akgün, Selim’e söylediği yalanların vicdan azabına katlanamaz ve sonsuza dek İstanbul’a dönmeye karar verir.

Son Yaz 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=k8nlE4OOTKQ”]

Son Yaz 8. Bölüm Özeti

Akgün, İstanbul’a dönmeye karar verir. Yağmur bu ani ayrılık kararının ardından ne hissettiğini bilmek ister. Ancak Akgün, “Sadece sana atfettiğim değeri biliyorsan” dedikten sonra bunları kelimelere dökemiyor ve “Hayır” demekten memnun. Yağmur gözyaşlarıyla ayrılırken Akgün, yaşadıklarını kendi kendine anlattı ve seyirciyi derinden etkiledi.

Akgün, “Hoşçakal güzel kalbim. Güneş yüzüm. Olduğun gibi kal. Gözyaşları arkamda, hoşçakal, hoşçakal ”diyor… Bu görüntüleri 8. bölümden önce yayınlandı. İzleyiciler, bu 58 saniyelik görüntünün bir akciğer bırakmadığını belirten yorumlar bıraktı.

“Ne olursa olsun kalbimi burada bıraktığıma yemin ederim”, Geçen Yaz hayranları yeni bölümün başlangıcını heyecanla bekliyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir