1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Benim Hayatım 3. Bölüm

Benim Hayatım 3. Bölüm
0

Star tv ekranlarının yeni dizisi Benim Hayatım yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Benim Hayatım 3. Bölüm ile 14 Kasım Pazar akşamı Star TV ekranalrından izleyebilirsiniz.

Benim Hayatım dizisinin bu hafta 7 Kasım akşamı 2. bölümü ile ekrana geldi. Benim Hayatım dizisinin 2. bölümünde; Evlenme teklifini kabul eden Hayat, Yılmaz’ın karısından boşanacağına ihtimal vermez. Yılmaz ve Ökkeş’in gerilimi ise herkesin hayatını alt üst edecektir.

Benim Hayatım 3. Bölüm Fragmanı

Benim Hayatım 2. Bölüm Özeti

Evlenme teklifini kabul eden Hayat, Yılmaz’ın karısından boşanacağına ihtimal vermez. Hayat, Ali’yi sevse de Yılmaz’ın şakası yoktur. Şaheste boşanmaya razı olur ve küçük bir ricada bulunur. Boşanmadan önce gençleri evlendirmek için yemekte toplanılacaktır. Daveti fırsat bilen Ökkeş yemeğe silahla katılır. Sırları ifşa etmek isteyen Yılmaz ve Ökkeş’in gerilimi masadaki herkesin hayatını alt üst edecektir.

Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir