1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm ile 10 Aralık Cuma akşamı Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. şk Mantık İntikam 24. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Aşk Mantık İntikam son bölümde; Emir Güler; Atlas karakteriyle ve Melek Sözan; Ela karakteriyle diziye dahil olacak. Esra ve Ozan, yıllar sonra karşılaşırlar. İkisi de birbirini hala unutmamıştır. Ama artık aralarında aslında ikisini birbirlerine ömür boyu bağlayacak olan bir sır vardır. Elif ve Ekrem’in düğünleri gerçekleşecektir. Esra bu düğün için yıllar sonra İstanbul’a döner.

Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm Özeti

FOX Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 24. bölümde Ekrem geçen yıllarda Zümrüt’ün evlilik şartlarını yerine getirmeyi başarmıştır. Sonunda mutlu sona yaklaşmışlardır. Elif ve Ekrem’in düğünleri gerçekleşecektir. Esra bu düğün için yıllar sonra İstanbul’a döner. Onu bırakıp gittiği için Esra’ya karşı öfkeli olan Ozan onunla hiç beklemediği bir yerde karşılaşır.

Öyle değilmiş gibi davransalar da ikisi de birbirlerini unutmamışlardır. Ama artık aralarında aslında ikisini birbirlerine ömür boyu bağlayacak olan bir sır vardır. Esra’nın çocuğunu tesadüfen gören Ozan, çocuğun Çınar’a baba diyerek seslenmesiyle daha da kötü hisseder. Esra, oğlunun babasının aslında Ozan olduğu gerçeğini daha fazla saklayabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir