1. Anasayfa
  2. Genel

Seni Çok Bekledim 10. Bölüm

Seni Çok Bekledim 10. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Seni Çok Bekledim Star ekranlarında yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Seni Çok Bekledim 10. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, bu akşam 9. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümünde Meryem’in gerçekleri öğrenmek için Erol’a kurduğu oyun damga vurdu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki Seni Çok Bekledim 10. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Seni Çok Bekledim 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kXM1yul3nQ4″]

Seni Çok Bekledim 9. Bölüm Özeti

Ayliz, bir yandan annesi için üzülürken, bir yandan da onun nasıl ve kim tarafından bu hale getirildiğini anlamaya çalışmaktadır. Kadir’in Sibel ile görüşen en son kişi olduğu bilgisini elde eden polis, ifadesine başvurur. Kadir, Sibel ile görüştüğünü niçin gizlediğini açıklamakta zorlanır.

Songül, Selo’nun hayatındaki önemli sırra dair bir ipucu yakalar. İsmet ile birlikte gerçekleri araştırmaya başlarlar. Nezahat, Kadir’e giderek Cemal hakkında onu uyarır. Cemal, Ayliz’e yakın durarak hem üzerindeki şüphelerden kurtulmayı hem de Sibel’in gizlediği gerçekle ilgili kanıtlar bulmayı amaçlar.

Meryem, gerçekleri itiraf ettirmek için, Erol’u kurduğu oyuna çekmeye çalışır. Bu konuda Selo’nun desteğine ihtiyacı vardır. Ancak oynadığı oyunun bedeli büyük olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir