1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 9. Bölüm

Ada Masalı 9. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 9. Bölüm ile 17 Ağustos Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 8. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Ada Masalı dizisinin son bölümünde Poyraz’ın öfkesinin altında bir de aşk acısı yattığını fark eden Aliye de panikler ve Haziran’a karşı harekete geçer. Öpüşmelerinin ardından Poyraz Haziran’ın duygularından emin olur ancak Haziran bunu konuşmayı reddeder. Bunun üzerine genç adam “Bundan sonra başka bir Poyraz görmeye hazır ol” der. Ada Masalı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 9. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vMcb_fbS7hY”]

Ada Masalı 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QGU4J73yDiQ”]

Ada Masalı 8. Bölüm Özeti

Poyraz, kendisine bunca zamandır yalan söylemiş olan Haziran’a karşı öfkeyle doludur. Haziran ise yaptığı kötülüğü telafi etmekten başka bir şey düşünmez. Haziran, otelden gitmeyecektir ve Poyraz istese de istemese de onunla çalışmaya mecburdur… Ancak, Poyraz Haziran’ı yıldırmaya kararlıdır. Haziran’ı istemeyen sadece Poyraz değildir. Poyraz’ın öfkesinin altında bir de aşk acısı yattığını fark eden Aliye de panikler ve Haziran’a karşı harekete geçer. Olan biteni farkında olan Zeynep de kızını kimseye ezdirmeyecektir.

Aliye’nin hamlelerine karşı Zeynep’in de bir planı vardır. Diğer taraftan, İdil babasının evlenmek istediği kadının kim olduğunu öğrenmeye kararlıdır ve bu kararlılık büyük krizlere neden olacaktır. Halen Ada’yı terk etmemiş Hakan ise daha da hırslanır ve gözü kara bir şekilde hem Poyraz’ın hem de Haziran’ın yaralarını deşmek için elinden gelen her şeyi yapar

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir