1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 13. Bölüm

Akıncı 13. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen ATV dizisi Akıncı yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Heycanın arttığı Akıncı yeni bölüm Akıncı 13. Bölüm 26 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Didem İnselel, Yıldıray Şahinler gibi oyuncuların yer aldığı Akıncı dizisi 12. son bölümü ile 19 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümü ile ekrana gelen ve izleyicilere heyecanlı anlar yaşatan Akıncı’nın 13. bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Akıncı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı 13. Bölüm Fragmanı

Akıncı 12. Bölüm Özeti

Akıncı Lukas’ın peşindedir ve Lukas’tan İstanbul’a gelen bir yeraltı organizasyonu hakkında bilgi alır. Acı Getirenler! Orhan bu karanlık örgüt hakkında bilgi toplamak için harekete geçer. Nergis kardeşi Yağız’dan üvey annesi Aylin’in öldürülen doktor kuzeni için polis tarafından sorgulandığını öğrenmiştir. Bu işin peşine düşer ve Aylin’le yüzleşir. Cüneyt’in etrafında ise çember daralmaya başlamıştır. Hem Akıncı hem de polis Cüneyt’in peşindedir. Cevdet ani bir kararla Londra’ya gidince Aylin, Nergis hakkındaki planını uygulamaya başlar. Bu arada Gizli Yapı’nın bütün adamları esrarengiz bir saldırı sonucunda ortadan kaldırılmıştır. İstanbul’a yeni ve çok sinsi bir düşman gelmiştir. Kimsenin hakkında bir şey bilmediği bir düşman. Nergis ise Köksal ve Aylin’in kurduğu ölümcül tuzağa doğru adım adım yaklaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir