1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm ile 22 Ekim Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam dün akşam 17. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Aşk Mantık İntikam son bölümde Ozan, Esra’nın ailesinin borcunu kapatır. Bu olayı duyan Çınar ise Ozan’ın yakasına yapışır. Esra’nın bu işi nasıl çözeceği merak konusu olur. Ozan ve Çağla’yı teknede oldukça yakın bir biçimde gören Esra’nın Ozan’a olan tüm güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir.

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm Özeti

Ozan ve Çağla’yı teknede oldukça yakın bir biçimde gören Esra’nın Ozan’a olan tüm güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Bundan böyle Ozan’ı beklemeyecek, kendisini seven, kalbini yormayan biriyle beraber olacaktır.

Esra soluğu Çınar’ın yanında alarak ani bir kararla onunla sevgili olmak istediğini söyler. Çınar duyduklarına inanamaz, çok sevinir. Sonunda beklediğine değmiş, sevdiği onu seçmiştir. Sırada Ozan’ın koltuğuna oturma planı vardır ancak Ozan da boş durmamış, bir karşı hamle geliştirmiştir.

Çağla, Ozan’la her şeyi yoluna koyduğunu düşünmektedir ancak Ozan’ın kalbi bir tek Esra için atmaktadır. Çağla bunu gördükçe emin olur, Esra’nın şirketten gitmesi gerekmektedir.

Esra’nın Ozan’ın gözünden düşmesini sağlayacak bir plan hazırlar. Şirketi tehlikeye atacağını bile bile planını uygulayan Çağla, Esra’nın hem Ozan’ın güvenini hem de şirketteki pozisyonunu kaybetmesini sağlayabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-38

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir