1. Anasayfa
  2. Video Galeri

White Lines Fragmanı Yayınlandı

White Lines Fragmanı Yayınlandı
0

La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines‘tan tanıtım fragmanı yayınlandı.15 Mayıs 2020 tarihinde tüm dünyada aynı anda görücüye çıkacak olan dizi, bir suç olayının etrafında oluşacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, hemen hemen aynı sayıda bölüm yöneten Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner oturuyor. Yürütücü yapımcılar ise Left Bank Pictures’tan (The Crown) Andy Harries ve Sharon Hughff. Diğer yapımcılar ise Chris Croucher, Álex Pina ve Cristina López Ferraz (La Casa de Papel). La Casa de PapelLa Casa de Papel‘i dizi dünyasına kazandıran Alex Pina, bu diziyi de ortaya çıkardı ve senaryosunu yazdı. Oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail).

Manchester’lı tanınmış bir DJ, İbiza’da katıldığı bir etkinlik sırasında kaybolur. Yıllarca gizemi koruyan bu olay, DJ’in cesedinin 20 sene sonra bulunmasıyla yeniden konuşulmaya başlar ve DJ’in kız kardeşi olayı araştırmak için yeniden olay yerine gider. Gece kulüpleri ve yalanlarla dolu bu egzotik ada, onun karanlık taraflarını da ortaya çıkaracaktır.

Çalışmaların geçtiğimiz haziran ayında başlayıp, ekimde tamamlandığı White Lines’ın çekimleri Mallorca ve İbiza adalarında gerçekleşti. 60’ar dakikalık 10 bölümlüden oluşan iddialı dizi, 15 Mayıs Cuma tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de de yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir