Let The Right One In Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Let The Right One In Fragmanı Yayınlandı

2010 yapımı Tomas Alfredson filmi Let The Right One In, Showtime ekranlarında dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

0

İsveçli yazar John Ajvide Lindqvist’in Gir Kanıma romanı, sinema filmlerinin ardından ekrana uyarlanıyor. Showtime, Demián Bichir’in başrolünde olduğu Let the Right One In dizisine onay verdi. Dizi, vampire dönüştükten sonra hayatları sonsuza dek değişen 12 yaşındaki Eleanor ve babası Mark’ı konu alacak. Showtime, vampir hikayesine benzersiz ve ürkütücü bir bakış açısı getiren yeni gerilim dizisi Let the Right One In için yeni bir fragman yayınladı. Dizi, 7 Ekim’de yayın hayatına başlayacak.

İsveçli yazar John Ajvide Lindqvist’in ilk olarak 2004 yılında yayımlanan vampir romanı, daha sonra iki defa beyaz perdeye uyarlanmıştı. İlk uyarlama başrollerinde Kåre Hedebrant ve Lina Leandersson’ın yer aldığı 2008 tarihli Låt den rätte komma in oldu. Tomas Alfredson’ın yönetmenliğini üstlendiği yapım, 1 dalda BAFTA’ya aday oldu. Bu filme 2010 yılında Matt Reeves imzasıyla bir de Amerikan versiyonu çekildi. Let Me In başlıklı yeni yapımda Kodi Smit-McPhee, Chloë Grace Moretz ve Richard Jenkins aldı. Fakat bu yapım, çoğu izleyici ve eleştirmen için ilkinin gölgesinde kaldı.

Fragman, 10 bölüm sürecek olan dizinin ilginç önermesini ortaya koymada etkili bir iş çıkarıyor. Dizi aynı zamanda, hikayenin vampiri olarak bir çocuğa odaklanarak, türü yeni bir yöne taşıyor ve bu, ailesinin kavradığı duygusal gerilimi artırabiliyor. Dizi, gösterime girdiğinde büyük beğeni toplayan aynı adlı 2008 yapımı İsveç filmine dayanıyor. Filmin daha sonra pek başarılı olmayan bir Amerikan versiyonu da yapıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir