1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hastane İstanbul: Korona Belgeseli TRT Belgesel

Hastane İstanbul: Korona Belgeseli TRT Belgesel
1

Tamamı yoğun bakım ünitelerinde geçen Dünyanın ilk koronavirüs belgeseli ‘Hastane İstanbul: Korona’ TRT Belgesel kanalında başlıyor.

TRT Belgesel, yoğun bakımdaki sağlık çalışanlarının yeni tip koronavirüs mücadelesine tanıklık eden “Hastane İstanbul Korona” belgeselini izleyiciyle buluşturacak.

Belgesel, virüsle mücadelenin en kritik noktalarından olan yoğun bakım servislerini ve nefes almakta zorluk çeken hastaların gerçek hikayelerini ekrana taşıyacak.

“Hastane İstanbul Korona”, günlerdir ailelerinden uzak kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını da gözler önüne serecek.

Hastane İstanbul Korona” 9 Mayıs Cumartesi 22.00’de

Tedbirlere uyma ve sosyal mesafeyi korumanın önemine vurgu yapılan belgeselin Prof. Dr. Yalım Dikmen sorumluğundaki İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesinde çekilen ilk bölümü, yarın 22.00’de yayınlanacak.

“Küresel Tehdit: Kovid-19” ilk üç bölümüyle ekrana geliyor

TRT Belgesel ayrıca, salgını konu edinen ve virüs hakkında bilinmeyenlere odaklanan “Küresel Tehdit: Kovid-19” belgeselinin ilk 3 bölümünü de tekrar belgesel meraklılarıyla buluşturacak.

Virüsün kıtalar arası yolculuğu, yapılan fedakarlıklar, kriz dönemindeki alınan zorlu kararlar ve hiç duyulmamış ilham kaynağı hikayelerin yer aldığı “Küresel Tehdit: Kovid-19” yarın 12.35’te ekranlara gelecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Trt belgesel kanalini tebrik ederim, gercekten kaliteli belgeller yayinliyorlar ✌️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir