1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Sherlock Junior Filmi Netflix

Sherlock Junior Filmi Netflix
0

Netflix’ten yeni bir Sherlock Holmes filmi daha geliyor. Netflix ‘Sherlock Junior‘ adında bir başka Netflix Orijinal filmi üzerinde çalışıyor ve hikaye genişliyor.

Netflix’in önümüzdeki dönemlerde hayata geçecek yeni Sherlock Holmes projesi Sherlock Junior’dan ilk bilgiler geldi. Aktarılanlara göre filmin senaryo tarafında tecrübeli isim Ehren Kruger ve Matt Kuzma yer alacak. Netflix, Enola Holmes filmi ve The Irregulars dizisinden sonra yeni bir Sherlock Holmes filmi daha duyurdu. Ehren Kruger, Disney’yin kısa süre önce yeniden çekilen Dumbo versiyonu, Halka, Transformers: Age of Extinction ve Çığlık 3 gibi birçok popüler filmin senaryo kısmında yer almıştı.

Whats’s on Netflix‘e göre proje zaten bir süredir Netflix’in gündemindeydi ve yazarların bulunmasıyla birlikte ilk adımlar atıldı. Filmde edebiyat tarihinin en ikonik dedektiflerinden olan Sherlock Holmes ile davaları çözerken Sherlock’a yardımcı olan arkadaşı Dr. Watson’ın genç hallerini göreceğiz.

Paylaşılan raporda yer alan bilgilere göre filmde Sherlock Junior, tuhaf bir kayboluşun ve kasabalarındaki cadı lanetinin ardındaki gizemi çözmek için John Watson ile bir araya geliyor ve ikili yeni maceralara atılıyor. Filmle ilgili bilinenler şimdilik bu kadarla sınırlı ancak Netflix’in projeden umutlu olduğu söyleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir