1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 60. Bölüm

Hercai 60. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 60. Bölüm ile 21 Şubat Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 59. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Hercai 59. son bölümü ile ekrandaydı. Dizinin son bölümünde; Füsun’dan Azize’nin oğlu olduğunu öğrenen Hazar büyük bir şok yaşamaktadır. Miran babasına destek olur ancak o da olup bitenler karşısında çok şaşkındır. Hercai 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 59. son bölüm ile ilgili detaylar..

Hercai 59. Bölüm İzlemek İçin tıklayınız.

Hercai 60. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FX7v8NqlSa0″]

Hercai 60. Bölüm İzleı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=z3lGN0neSYU”]

Hercai 59. Bölüm Özeti

Bir yandan da bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan’a tepkilidir. Reyyan ise Miran’ın onu anlamamasına içerler. Azat ve Gönül için birbirlerine karşı koymak her geçen gün zorlaşırken Cihan, Yaren’in isteğiyle ailesini alıp Mardin’i terk etmeye karar verir. Füsun öğrendiği korkunç gerçekle harekete geçer ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Miran ve Reyyan birbirlerinin hasretine dayanamazken hem Hazar’ın hem de Azize’nin haline üzülen Nasuh’un aklına bir çözüm gelir. Ancak bu işlerin iyice içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir