1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 59. Bölüm

Mucize Doktor 59. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Mucize Doktor 59. Bölüm ile 22 Nisan Perşembe akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 58. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. Mucize Doktor 58. son bölüm yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali, Muhsin’e boyun eğmemeye kararlıdır. Ama Nazlı ve Ferman dışında kendine yardımcı olacak pek kimseyi bulamaz. Mucize Doktor 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 57. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 59. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Mytei5atkLw”]

Mucize Doktor 59. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=A_SCYI4Phac”]

Mucize Doktor 58. Bölüm Özeti

Eski birliğinden hayatta kalan son arkadaşıyla karşılaşan Doruk dumura uğrar. Ferman cüretkâr bir ameliyatla geri dönüş planı tasarlar, Ali var gücüyle Muhsin’i yenmeye çalışır ve Doruk süratle geçmişin girdabına çekilirken Muhsin büyük hamlesini yapar. Sonunda herkes kendi şeytanıyla yüzleşir. Ama kim bu yüzleşmelerden aradığını bulabilecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir