1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

StartUp

StartUp
0

startup4

Crackle kanalında ilk sezonu 10. bölüm olarak yayınlanan suç ve drama temalı ve bir o kadar iddialı olduğunu düşündüğümüz StartUp dizisinini sizlere tanıtmaya çalışacağız. StartUp dizisi, daha önce Chosen, Suck, The Foret, Devil’s Trade ve 30 Days Of Night serilerinin yazarı Ben Ketai tarafından kaleme alındı. Brody ve Anne Clements ise yapımcı olarak görev almaktadır. StartUp dizi ekibinde ayrıca Tom Forman, Andrew Marcus, Ray Ricord, Gianni Nunnari ve Shannon Gaulding’in yönetici yapımcı olarak görev alırken, dizinin üretimi Sony Pictures Television, Hollywood Gang Productions ve Critical Content şirketleri tarafından yapılmaktadır.

startup2

Dizinin başrol karakterini ise Sherlock dizisinde “Dr. John Watson” ve Fargo dizisinde “Lester Nygaard” karakterlerini canlandıran İngiliz aktör Martin Freeman canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Adam Brody (Chips, The League, The O.C., Gilmore Girls), Edi Gathegi (The Blacklist, Proof), Otmara Marrero (Graceland, Ballers), Jocelin Donahue, Ashley Hinshaw (True Blood, True Detective), Kristen Ariza (Lie to Me),  Kelvin Harrison Jr. ve Lovensky Jean-Baptiste.

startup3

StartUp dizisinin konusu ise; Nick Talman (Martin Freeman) başarılı bir finansördür. Babası olarak bildiği Andrew Talman’dan aldığı 2 milyon dolar sayesinde tüm hayali dijital dövizi hayata geçirmek olan Izzy Morales ile yolları kesişir ve beraber bu işe giriştikleri zaman paranın gerçek sahiplerinin peşlerine düşmesiyle birlikte Nick Talman gerçek babası, mali suçlar uzmanı olan0 FBI ajanı Phil Rask’la tanışır. Bu andan itibaren dizi çarpıcı bir aile dramasına dönüşür.

Dizi Hakkında Yorum: Dizi bekleneninde ötesinde güzel ilerliyor. İlk bölüm itabari ile sizi ekrana bağlıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

 

İlginizi Çekebilir
Rosewood Dizi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir