1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 47. Bölüm

Hekimoğlu 47. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Hekimoğlu 47. Bölüm ile 27 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Hekimoğlu tarafından kovulan Emre iç hesaplama yaşıyor. Zeynep ile dertleşen Emre’yi bundan sonra ne bekliyor? Tekrar ekibe geri dönecek mi? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=txhjUQrBYZM”]

Hekimoğlu 46. Bölüm Özeti

Ergenliğin doruklarında, aksi ama bir o kadar da zeki bir lise öğrencisi olan Naci Kurşun aynı zamanda satrançta da son derece ustadır. Satranç turnuvasında yenmesine rağmen beklenmedik bir şey yapar ve masa üstünde duran sayacı tüm gücüyle rakibi olan genç adamın kafasına vurur. Kendisi de korkunç baş ağrılarıyla boğuşmaktadır. Hastaneye kaldırılan Naci, annesi dahil herkesi canından bezdirirken, kişiliği ile şüphesiz ki Hekimoğlu’nun dikkatini çeker.

İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali’nin Hekimoğlu’nu suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olacaktır. Kıvrak zekâsı ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci’nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali’nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir