1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Westworld

Westworld
0

westworld2016

Senaryosunun  ve planın hazır olduğu dizilerden olan ancak  ne zaman piyasaya sürüleceği merak konusu olan Westworld dizisi,  günümüzde yakın gelecekte televizyon dünyasına adım atacak kadronun oluşmasını ile dizi gösterim tarihinin yakın olduğu varsayılmaktadır. Dizinin senaryosu ele alındığında dizide işlenecek konunun bilim kurgu dizisi türünde olduğu bilinmektedir. Dizi bir 1970’lerde çekilen bir filmden ilham alınmıştır. Dizi galası ise 2016 yılı itibariyle gerçekleşeceği duyumuna varılmıştır. Konusunda batı dünyasının gelecekteki teknolojik-bilişim gelişmelerine ithafen olşacak yapay zeka ve günahların karanlığı hakkında geniş bir senaryodan oluşarak sabırsızlıkla beklenmektedir.

westworld-cast
Dizi Kadrosu
Henüz dizi piyasasına girmemiş olan Westworld dizisi kadro ana ve yardımcı oyuncularının tanıtılması ile piyasada kısa sürede bulunacağı varsayılmaktadır. Westworld parkında macera dizisi türünde işlenecek olan dizinin baş karakterleri ünlü oyuncular olan; Antonyh Hopkins, Ed Harris, Even Rachel Wood, James Marsden, Jeferry Wright, Sidse Babet Krudsen, Rodrigo Santoro, Ben Barnes ve Angele Sarafyan gibi bir çok ismi kdrosunda bulundurmaktadır. Yardımcı oyuncular bazında ise dizi; Lena Georges, Curriei Graham, Ptolemy Slocum ve Lois Herthum  isimleri ile karşımıza çıkmaktadır.

westworld
Dizi Altyapısı
Warner Bross şirketinin üstlendiği dizi 2011 yılında proje haline getirilmiş ancak yapımcının diziden ayrılma kararı dolyısı ile bu proje yapım şirketi tarafından tekrar gözden geçirilmiştir. Bu tarihten sonra 2013 yılında yeni yapımcıların belirlenmesi ile dizi senaryosu bir kalıba uydurulmuş ve çalışmalar başlatılmıştır. Bunun yanı sıra senaryonun tamamlanması için zaman tanınmış ve 2015 yılı itibariyle dizi yayınlanmasının uzun bir zamana yayılacağı belirtilmiştir. Westworld dizisi 2015 yılı itibariyle galası planlanan ve bol aksiyon dizisi türünde ki  tanıtım videosu oluşturulmasının ardından daha sonra videoda yer alan bilgiye göre 2016 yılı itibariyle galası gerçekleşeceği ortaya çıkmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir