1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Super Bowl Game of Thrones Reklamı Yayınlandı

Super Bowl Game of Thrones Reklamı Yayınlandı
0

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen Super Bowl etkinliğine damga vuran reklamlardan biri Game of Thrones’a aitti.

HBO ve Anheuser-Busch bira şirketinin işbirliğinde gerçekleştirilen ve 60 saniye süren tanıtım filminde, şirketin ünlü Bud Light’ının sembolü Bud Knight ve Game of Thrones konsepti bir araya geldi.

Game of Thrones’un 8. ve son sezonu, önümüzdeki Nisan ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin sekiz bölümden oluşan final sezonunda tüm karakterleri büyük savaşa doğru ilerlerken göreceğiz. Final sezonunda başlıca rolleri Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau paylaşacak.

David Benioff ve D.B. Weiss’ın yarattığı Game of Thrones’un yürütücü yapımcı kadrosunda Carolyn Strauss, Frank Doelger, Bernadette Caulfield, Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin ve Bryan Cogman görev yapıyor.

HBO’nun hit dizisi final yapmaya hazırlansa da uzun bir süre daha Game of Thrones evreninde gezinmeye devam edeceğiz. Zira HBO, hikayenin binlerce yıl öncesine yaşananları ekrana taşıyacak bir devam dizisinin hazırlıklarına başlamış durumda. Jane Goldman ve George R.R. Martin tarafından hayata geçirilen devam dizisinin oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp ve Toby Regbo boy gösterecek.

Game of Thrones’un 8. sezonu 14 Nisan’da HBO ekranlarında başlıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir