1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kazara Aşk 12. Bölüm

Kazara Aşk 12. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Kazara Aşk yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kazara Aşk 12. Bölüm ile 23 Eylül Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk dizisi 11. son bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin son bölümünde Tahsin’den Şimal’in yalanına sürpriz tepki geliyor. Civan, Şimal’e karşı bir şeyler hissetmeye başladığını fark ediyordur. Başta bu fikirden kaçmaya çalışır. Tam Şimal’e aşık olduğunu kabullendiğinde ise Şimal’in Tahsin’le oynadığı oyun yüzüne tokat gibi çarpar. Kazara Aşk 12. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kazara Aşk 12. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 11. Bölüm Özeti

Şimal, Tahsin’in hamile olmadığını öğrenmesiyle her şeyin bittiğini düşünür. Ancak Tahsin onun düşündüğü gibi bir tepki vermez. Bu çirkin yalandan Şimal’i değil oğlunu sorumlu tutuyordur. Ve Şimal’e kendisiyle birlikte hareket edip Civan’a iyi bir ders vermek için bir teklifte bulunur.

Onlar gizli planlarını uygulamaya hazırlanırken, bütün bunlardan habersiz olan Civan’ın ise bambaşka bir gündemi vardır… Civan, Şimal’e karşı bir şeyler hissetmeye başladığını fark ediyordur. Başta bu fikirden kaçmaya çalışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir