1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Yeni Korku Komedi Dizisi The Baby

Yeni Korku Komedi Dizisi The Baby
0

HBO ve Sky kanalları, yeni korku komedi dizisi The Baby için onay verdi. İki büyük şirket HBO ve Sky, yeni dizi “The Baby”nin ortak yapımında birlikte çalışıyor. Sekiz bölümlük dizi, Siân Robins-Grace ve Lucy Gaymer tarafından ortaklaşa yaratılan kara-komik bir korku dizisi olarak tanımlanıyor. 38 yaşındaki Natasha, beklenmedik bir şekilde bir bebek sahibi olduğunda, istediği şeyi, istediği zaman yapabilme özgürlüğünü kaybeder ve hayatı dramatik bir şekilde değişir. Kontrolcü, manipülatif ve şiddetli güçlere sahip olan bebek, Natasha’nın hayatını bir korku şovuna dönüştürüyor. Bebek nereden geliyor? Ne istiyor? Natasha’nın hayatını geri almak için ne kadar uğraşması gerekecek?

Robins-Grace ve Gaymer’den The Baby Açıklaması

Robins-Grace ve Gaymer yaptığı açıklamada, “The Baby” ile çocuk sahibi olup olmama sorusu etrafındaki güçlü endişeyi keşfetmek istiyoruz. Bilmemenin karmaşası, diğer herkesin kesinliğindeki şaşkınlık ve her şeyin bin yıllık bir aldatmaca olduğu şüphesi… HBO ve Sky, bu tuhaf bebeği dünyaya getirmemize yardımcı olmak için böylesine olağanüstü bir yapım ekibiyle yardımcı olduğu için heyecan duyuyoruz” dedi.

Dizinin yapımcılığını SISTER ve Proverbial Pictures, Sky ve HBO için yapacak. HBO, Sky ve SISTER daha önce ödüllü sınırlı dizi “Chernobyl”da birlikte çalıştı. Jane Featherstone, Carolyn Strauss, Naomi de Pear, Katie Carpenter ve Robins-Grace dizinin yönetici yapımcıları olarak görev yapacak ve Gaymer, baş yapımcılığı üstlenecek. “The Baby”nin 2021’de İngiltere’de çekilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir