Survivor 2020 Haftanın Görevi: Şapka Yapma
0

Acun Ilıcalı haftanın görev oyunu hamak yapma yarışması sonucunu açıkladı ödülü kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler haftanın görev oyununu böylece 6. kez üst üste kazanmış oldu ve tiramisu ödülünü kazanmış oldu. Survivor 2020 yeni görev oyununda ise takımlar birer şapka yapacak. Şapkalar Acunn.com’dan oylanacak. Bakalım bu yarışmayıda Gönüllüler takımı mı kazanacak yoksa Ünlüler takımı ilk kez mi kazanacak?

Survivor 2020 Haftanın Görevi: Şapka Yapma Son Durum Ne?

Haftanın görevinde verilen en son görev iki takımında şapka yapmasıydı. Birleşme ve bayram nedeniyle yapılan şarkalar henüz yayınlanmadı. İki takımın yaptığı şarkalar önümüzdeki hafta oylamaya sunuclacak.

2 Takımın yaptığı şapkalar oylamaya sunuldu!

https://www.instagram.com/p/CA4oB-GlQsc/

#Survivor2020 ’de bu haftanın görevi; “Hangi takımın yaptığı şapka daha güzel?” Görev oyunu için Acunn.com dan hemen oyunuzu kullanıp, şapkasını daha güzel bulduğunuz takımı destekleyebilir yarışmayı kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Oy vermek için tıklayınız.

Survivor Haftanın Görevi Şapka Yarışmasını Hangi Takım Kazandı?

Şapka görev oyununu kazanan takım ÜNLÜLER oldu. Ödül olarak ise dondurma kazanan Ünlüler’de Berkan ile Barış’ın şapka yarışması sırasında Gönüllüler’de olması sonrası ödülden faydalanıp faydalanmayacağını Acun Ilıcalı açıkladı. Acun Ilıcalı, iki yarışmacının da yeni takımlarının kazandığı ödülden faydalanacağını ve kazanan takımdan sayılmasına karar verdi. Yeni görev ise yeni takımlar belirlenince belli olacak!

Survivor’da hangi görev oyunları oynandı?

Survivor Şarkı Görevi
Survivor Tavla Görevi
Survivor Hamak Görev
Kolye Yapma Görevi
Hindistan Cevizi Görevi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir