1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Survivor 2020 Haftanın Görevi: Hindistan Cevizi

Survivor 2020 Haftanın Görevi: Hindistan Cevizi
0

Bu sene hayatımıza giren Survivor haftanın görevi yarışması yeni bir görev ile devam ediyor. Geçtiğimiz görev oyunu Şarka yapmak idi ve Ünlüler takımı kazandı. Yeni görev ise Hindistan cevizinden güzel birşeyler yapmak. Acun Ilıcalının verdiği yeni görevde, takımlar hindistan cevizi ile yaratıcı bir şey yapmak zorunda olacak. Görevi kimin kazandığını ilerleyen günlerde öğreneceğiz. Takımlar yaratıcılıklarını konuşturup hazırladıkları hindistan cevizini Acun Ilıcalı önce instagram hesabından izleyicilerin beğenisine sunacak. Ardından acunn.com’dan açılacak oy’lama ile görev oyununu kazanan takım seçilecek. Mavi takımın kaptanı Ardahan ve Kırmızı takım kaptanı Cemal Can’ın öncülüğünde yarışmacıların Hindistan cevizi ile yaratıcı bir şey yapmaya çalışacak ve hangi takım kazzancak göreceğiz. Kaznan takıma ise Esat Yontuç’un eşi Hande’nin ellerinden muzlu puding ödül olarak verilecek.

Survivor 2020 Haftanın Görevi: Hindistan Cevizi

#Survivor2020 ’de bu haftanın görevi, Hindistan cevizi ile yaratıcı bir şey yapmak… Acunn.com’dan hemen oyunuzu kullanıp, şeklini daha güzel bulduğunuz takımı destekleyebilir, yarışmayı kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Oy vermek için tıklayınız.

Hindistan Cevizi Görevini Hangi Takım Kazandı?

Haftalık görev olan Hindistan cevizinden birşeyler yapma oyununun oylaması tamamlandı ve kazanan belli oldu. Kazanan takım Mavi takım üyeleri Sercan, Elif, Yasin ve Evrim oldular.

Survivor’da hangi görev oyunları oynandı?

Survivor Şarkı Görevi
Survivor Tavla Görevi
Survivor Hamak Görev
Survivor Şapka Görevi
Kolye Yapma Görevi

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir