1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 11. Bölüm

Sadakatsiz 11. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile devam ediyor. Sadakatsiz 11. bölüm, 23 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz 10. son bölümü ile 16 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluştu. Sadakatsiz dizisinin son bölümünde, Asya’nın tehdit edilmesi ve evine saldırı düzenlenmesi damga vurdu. Hastaneye bağış yapacağını söyleyen Volkan’ın karşılığında Asya’nın başhekimlikten alınması istemesi dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer detay oldu. Volkan, Asya ile Ali’nin hayatına yeniden giriyor. Asya’nın tüm dengesi alt üst oluyor. Turgay ve oğlu Ali’yle at çiftliğine giden Asya’nın Volkan’ı karşısında görmesi ekran başındakileri şaşırttı. Asya’nın peşini bırakmayan Volkan’ın hastaneye gönderdiği beyaz güller ise ilginç anlara neden oldu. Asya’nın gece yarısı saldırıya uğraması ise haftaya heyecanlı anları ekranlara getirecek. Sadakatsiz 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Asya’nın evine maskeli biri girip Asya’ya saldırıyor. Asya’ya saldıran maskeli kim?

Sadakatsiz 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2Ry9cGctaJE”]

Sadakatsiz 10. Bölüm Özeti

Asya, Ali’yle kurduğu iki kişilik dünyanın Volkan tarafından tehdit edilmesine izin vermeyecektir. Ancak Ali için onunla bir ateşkes yapması gerektiğinin farkındadır. Asya’nın sınırlarını zorlamaktan vazgeçmeyen Volkan’ın kararları, Derin’i huzursuz etse de, Volkan, Asya ile Ali’nin hayatının bir parçası olduğunu ispat etmekte kararlıdır.

Sadece Asya’yı değil, arkadaşlarını da hedefine alan Volkan’ın hepsi için ayrı bir planı vardır… Dengeler değişmeye başlar ve Volkan harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap