1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Seni Çok Bekledim yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza geliyor. Seni Çok Bekledim 11. Bölüm ile 9 nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, bu akşam 10. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümünde Kadir’in evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Peki Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=g-Vey5iI6XI”]

Seni Çok Bekledim 10. Bölüm Özeti

Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam ederken öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşamaktadır. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay değildir. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelir. Artık birkaç cephede birden savaşmak zorundadır.

Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şok geçirir. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmayacaktır.

Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlıdır. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapar. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek üzeredir.

Meryem, Erol’a olanlardan sonra Selo ile yaptığı plandan pişmanlık duymaya başlar. Kendini affettirmek için ne yapması gerektiğini düşünürken tüm hayatını değiştirecek kötü bir haber alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir