1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Rocky ve Ivan Drago TV Dizisinde Buluşuyor

Rocky ve Ivan Drago TV Dizisinde Buluşuyor
0

Rocky serisinde birlikte rol alan Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren, yeni bir proje için bir kez daha bir araya geliyor. Bu kez yer alacakları proje bir televizyon dizisi olacak. Aksiyon ve dram türündeki dizinin adı ise The International olacak.

The International isimli televizyon dizisi projesinde Sylvester Stallone, yapımcılığı üstlenecek. Son zamanlarda Kaçış Planı 3 ile meşgul olan; Rocky serisinin ve Rambo serisinin yeni filmleri üzerinde çalışan Stallone’nin The International’ın oyuncu kadrosunda yer alıp almayacağı henüz belli değil. Ancak Rocky serisinin Drago’su olarak izlediğimiz Dolph Lundgren’in dizide başrolü üstleneceği kesinlik kazanmış gibi görünüyor. Söylenenlere göre dizi projesi üç ayrı yayın kanalına satılmış bulunuyor. Bu kanallar ise Fox, NBC ve CBS oluyor. Ayrıca Netflix ve Apple da The International ile ilgileniyor gibi görünüyor. Dizinin senaryosu The Replacement Killers, Scar City, Lone Hero, Reef Break gibi yapımlardan tanıdığımız Ken Sanzel tarafından kaleme alınıyor. Dolph Lundgren’in dizideki rolü, Amerika Birleşik Devletleri’nin gizli özel ajanı olacak. Bu ajan aynı zamanda SWAT ekibinin rehine arabulucusu da olacak.

Eğer her şey yolunda giderse, dizinin plot bölümü Sylvester Stallone tarafından yönetilecek. Aynı zamanda yapıma Balboa Productions da dahil olacak. Stallone ve Dolph Lundgren bilindiği üzere Rocky IV’ten beri birlikte çalışıyor. Ayrıca Lundgren’i The Punisher, Dark Angel, Cehennem Melekleri serisi, Arrow, Aquaman gibi yapımlarda izleme imkanı yakalamıştık. Stallone ise şimdilerde Rambo V’ın hazırlıkları ile ilgileniyor. Rambo V: Last Blood’da eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken bulacağız. Her ne kadar John Rambo kendini beladan uzaklaştırmaya çalışsa da, belayı kendine çekecek gibi görünüyor.

The International dizisinin ne zaman hayata geçirileceği henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir