Survivor 81. Bölüm
1

19 Mayıs Salı Survivor 81. Bölüm ile devam ediyor. Büyük ödülü kazanan Ünlüler’de ödülün verdiği keyif devam ediyor. Yasin’in Berkan ve Barış ile aralarındaki gerginlik devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında voleybol maçı oynanacak. Voleybol maçını hangi takım kazandı? Ada’ya hangi isim veda edecek. Bütün detaylar burada olacak.

Survivor 81. Bölüm Fragmanı

Survivor 81. Bölüm İletişim Ödülünü Hangi Takım Kaznadı?

Survivor 81. bölümde iki takım iletişim ödülü için mücadele etti. Ödül kazan takım 1 dakikalık videolar çekip kendi instagram hesaplarından yayınlayacaklar. İletişim ödülü için voleybol oynayan iki takımın mücadelesini 10-4 skorla Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 81. Bölüm Ada’ya Kim Veda Etti
Survivor 81. bölümde kritik bir veda yaşanıyor. İlk dokunulmazlık ödülünü kaybeden Ünlüler takımı Mert ve Aycan’ı aday olarak göstermişlerdi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler ise Yasin’i adaya veda edecek yarışmacı adayı olarak belirledi. SMS sonuçlarına göre Ünlülüler takımında birinci olan Elif ise Sercan’ın adını söyledi. Gönüllüler takımının sms birincisi Barış ise Cemal Can’ın adını söyledi.
Ada’ya veda eden isim en az sms oyuna sahip olan Mert oldu. Mert Ünlüler takımından adaya veda eden isim oluyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ya neden hep unluler gidiyor cok üzüldüm 😢

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir